Sort by

Aaron has logged 302 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Titane

Titane

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Mass

Mass

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Small Engine Repair

Small Engine Repair

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Encounter

Encounter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
South Park: Post COVID: The Return of COVID

South Park: Post COVID: The Return of COVID

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Coming Home in the Dark

Coming Home in the Dark

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
South Park: Post COVID

South Park: Post COVID

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
South Park Vaccination Special

South Park Vaccination Special

2021
×
★★★★
Edit this entry  
19
South Park: The Pandemic Special

South Park: The Pandemic Special

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nativity Rocks!

Nativity Rocks!

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
Rolling Thunder

Rolling Thunder

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hardcore

Hardcore

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Saving Christmas

Saving Christmas

2014
×
Read the review Edit this entry  
03
Santa and the Ice Cream Bunny

Santa and the Ice Cream Bunny

1972
×
½
Read the review Edit this entry  
26
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Nitram

Nitram

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Boiling Point

Boiling Point

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Yakuza

The Yakuza

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Antlers

Antlers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Poltergeist III

Poltergeist III

1988
×
Read the review Edit this entry  
26
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Poltergeist II: The Other Side

Poltergeist II: The Other Side

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Poltergeist

Poltergeist

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
God's Not Dead 2

God's Not Dead 2

2016
×
Read the review Edit this entry  
10
Middleditch & Schwartz

Middleditch & Schwartz

2020
×
★★★★
Edit this entry  
10
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
Read the review Edit this entry  
09
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Clickbait

Clickbait

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
God's Not Dead

God's Not Dead

2014
×
Read the review Edit this entry  
03
Bug

Bug

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry