• Eternals

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Once

    ★★★★

  • Monsters University

    ★★★½

  • Requiem for a Dream

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Project X

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★½

  • Super Fly

    ★★½