Sort by
  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • WeCrashed

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Maid

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Last Cruise

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • Locked Down

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Devs

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Tesla

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★★