Sort by
  • The Nun II

  • Telemarketers

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Middle Sized Things

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Willem Dafoe

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Modern Man

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Paul T. Goldman

  • Babylon

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Enter Car World

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Sick

    ★★★