Sort by
  • Girl You Know It's True

  • Saw X

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • The Flash

  • I.S.S.

  • Elemental

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Americana

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Shortcomings

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • A Friend of the Family

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

  • Smile

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½