aidenhoul has logged 19 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Broadcast News

Broadcast News

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The History of the Seattle Mariners

The History of the Seattle Mariners

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Old

Old

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Napoleon Dynamite

Napoleon Dynamite

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Defending Jacob

Defending Jacob

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Office Space

Office Space

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Rango

Rango

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Meantime

Meantime

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ken Park

Ken Park

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Smiling Friends

Smiling Friends

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Brewster McCloud

Brewster McCloud

1970
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Akira

Akira

1988
×
★★★★½
Edit this entry