Sort by
  • Wall Of Eyes

    ★★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Killer

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Take A Look At This Guy

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Depersonalization

    ★★★

  • Letter to Irigaray

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • 27

    ★★★½

  • La Chimera

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Kidnapped

    ★★★

  • Terrestrial Verses

    ★★★½

  • The Daughters of Fire

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Blackbird Blackbird Blackberry

    ★★★½

  • The Breaking Ice

    ★★★

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Riddle of Fire

    ★★★

  • May December

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Eureka

    ★★★½

  • How to Have Sex

    ★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • The Delinquents

    ★★★★

  • Inshallah a Boy

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Anselm

    ★★★★

  • Room 999

    ★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Tomato Kitchen

    ★★★

  • Density of Emptiness

    ★★

  • Limbo

    ★★★½

  • 20,000 Species of Bees

    ★★★½

  • Afire

    ★★★½

  • Tótem

    ★★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★½

  • The Shadowless Tower

    ★★★½

  • Jackals & Fireflies

    ★★★½

  • Aaaah!

    ★★★½

  • Copenhagen Does Not Exist

    ★★★

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★

  • The Tuba Thieves

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • fur

    ★★

  • Shayda

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Euphoria

    ★★★★

  • Shackle

    ★★★

  • Where Do You Stand, Tsai Ming-liang?

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Spectre

    ★★★★

  • Hello Dankness

    ★★

  • Creature

    ★★★½

  • Dog Apartment

    ★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • Prison 77

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★½

  • Remembering Every Night

    ★★★

  • Unruly

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★½