Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Recep Ivedik 6

  Recep Ivedik 6

  Sanırım Şahan kendi yarattığı karakterin özelliklerini unutmaya başlamış. Çünkü bu filmdeki Recep İvedik değil de başka bir karakter gibiydi. İlk üç filmi zamanında izleyip bırakmıştım. Sonra nedense aklıma geldi diğer üçünü de tamamlayayım bari dedim. 4 ve 5 her ne kadar idare eder olsalar da bu film gerçekten çok kötüydü.

 • Stuck Apart

  Stuck Apart

  ★★★½

  Normalde ağırlıklı olarak negatif eleştiri almış filmleri izlemeden es geçerim. Ama yalnızlık teması ilgimi çektiği için Azizler'e şans verdim. Açıkcası beğendim de. Tabii ki kusursuz senaryo ile harika bir film değil ama kötü de değil. Oyuncu kadrosu da çok iyi olunca sonuna kadar sıkmadan izletti. Bu kadar kötü yorumu hak etmediğini düşünüyorum.

Popular reviews

More
 • Death to 2020

  Death to 2020

  ★½

  One of the worst jobs I've seen on Netflix. They counted the world as only the USA and England like they always do.

  Also it is really funny that they take a mockumentary called "Death to 2020" on a global streaming platform Netflix to tell how bad a year has been with lots of bad events all over the world and they just show US elections half of the mockumentary.

 • Drive

  Drive

  ★★★★

  Filmin sakinleştirici bir havası var. Diyaloglar bile buna uygun olarak az tutulmuş. Gereksiz konuşmalar yok. Özellikle soundtrack'i çok beğendim. Arada böyle filmler izlemek insanın ruhunu canlandırıyor.