• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ★★½

  • Dark/Grey/Blue

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • DARK DARK DARK

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Escape the Undertaker

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Tales of a Fifth Grade Robin Hood

    ★★

  • He's All That

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The Legacy of Chucky

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★½

  • Luca

    ★★½

  • Far From the Tree

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★½

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Clerk

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Cherry

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Finding Jesus

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • A Recipe for Seduction

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★