Sort by
  • Babylon

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Luck

    ★★

  • A Brutal Pact: The Murder of Daniella Perez

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • The Staircase

  • Crush

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Gabby Giffords Won't Back Down

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Free Chol Soo Lee

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Live in Front of a Studio Audience: The Facts of Life and Diff'rent Strokes

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Shrink Next Door

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Malignant

    ½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • All the Crows in the World

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★½