Sort by
  • Interstellar

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Aloners

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Angels & Demons

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Sweet & Sour

    ★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★½

  • Joy

    ★★

  • Shades of the Heart

    ★★★★

  • Voice of Silence

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Goodbye Summer

    ★★