Sort by
  • Fazendo Meu Filme

    ★★★

  • Upgraded

    ★★★½

  • A Vampire in the Family

  • Anyone But You

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John & Yoko

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • TPM! Meu amor

    ★★

  • The After

    ★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Through My Window: Across the Sea

    ½

  • An Unforgettable Year – Winter

    ★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Our Uniform

    ★★★

  • My Fault

    ★½

  • An Unforgettable Year – Autumn

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★½

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • Ivalu

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Beyond the Universe

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Verde-Esperanza: Aborto Legal na América Latina

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Carmen

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½