• Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Metal Detector Maniac

    ★★★★★

  • Heard She Got Married

    ★★★★★

  • Coming 2 America

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Max Cloud

    ★★★

  • Fatman

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The Reckoning

    ★★½

  • Legacy of Lies

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Becoming

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Downhill

    ★★★

  • Relic

    ★★★½

  • Uncle Frank

    ★★★½

  • Dolittle

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★½

  • Kill Chain

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Mister America

    ★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Madness in the Method

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Western Stars

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

    ★★½

  • The Laundromat

    ★★½

  • Joker

    ★½

  • Fantastic Fungi

    ★★★★

  • Judy

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★

  • I Am Patrick Swayze

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★½

  • The Kitchen

    ★★★½

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Satanic Panic

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Avengement

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½