Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Minari

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Bird Box

    ★★

  • The VelociPastor

  • Halloween

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • The Meg

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Evil Genius

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Cold War

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½