• The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Kakegurui: The Movie

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Justice League

    ★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★★★

  • It

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Finding Dory

    ★★½

  • The Angry Birds Movie

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Room

    ★★★★½

  • Pixels

    ★★

  • Ant-Man

    ★★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ½

  • Grown Ups 2

    ★½

  • Danganronpa: The Animation

    ½

  • Despicable Me 2

    ★★

  • Monsters University

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★½

  • Rise of the Guardians

    ★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • That's My Boy

    ★★