Sort by
  • Zorba the Greek

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Bubble

    ½

  • Anxious People

    ★★

  • The Lobster

    ★★★★

  • Dogtooth

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Moonshot

    ★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Passengers

  • License to Wed

    ½