Sort by
  • Annihilation

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Werewolves Within

  • Raw

    ★★★

  • Event Horizon

    ★★★½

  • Valerie and Her Week of Wonders

    ★★★★

  • The Happening

    ½

  • Collateral

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★

  • The Straight Story

    ★★★

  • Inland Empire

    ★★★★