• Mamá o papá

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Outlaws

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Descarrilados

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Kids Are Alright: Destination Asturias

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • News of the World

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Historias lamentables

    ★★★★

  • The Comeback Trail

    ★½

  • Mank

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • My Heart Goes Boom!

    ★★★

  • Sky High

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★½

  • Father There Is Only One 2

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½