Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Buddy Games: Spring Awakening

    ★½

  • Fast X

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Love Again

    ★★★★

  • Godspeed

    ★★★★

  • Born to Fly

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Martyr or Murderer

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★½

  • Perfect Addiction

    ★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • KSI: In Real Life

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • House Party

    ★★½

  • Just a Boy From Tupelo: Bringing Elvis to the Big Screen

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Partners in Crime

    ★★★

  • Labyu with an Accent

    ★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Stormzy: This is What I Mean: Live at Queen Elizabeth Hall

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • An Inconvenient Love

    ★★★½

  • Strange World

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Grimcutty

    ★½