• In The Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • The Undoing

    ★★★½

  • Doubt

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Maze Runner

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Ocean's Eleven

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Climax

    ★★★½

  • Brutal Bridesmaids

    ★★

  • Unorthodox

    ★★★½

  • Spectacular!

    ★★★★