• Black Mirror: Black Museum

    ★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★★

  • The Post

    ★★★½

  • All the Money in the World

    ★★★

  • Judd Apatow: The Return

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • F*&% the Prom

    ½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • A Christmas Prince

    ★★★

  • Indecent

    ★★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Pottersville

    ★★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★

  • Jack Whitehall: At Large

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Snowman

  • Creep 2

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • SPF-18

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★★

  • Gerald's Game

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★★

  • The Wife

    ★★★★

  • Unicorn Store

    ★★½

  • Disobedience

    ★★★★

  • Submergence

    ★★★

  • The Upside

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Stronger

    ★★★★

  • Molly's Game

  • Home Again

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • mother!

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lean on Pete

    ★★★½

  • Film Stars Don't Die in Liverpool

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • First Reformed

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Ryan Hamilton: Happy Face

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★½

  • Fear & Shame

    ★★★½

  • Joe Mande's Award-Winning Comedy Special

    ★★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Tulip Fever

    ★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Rough Night

    ★★★★

  • Girls Trip

    ★★★

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★★

  • Sarah Silverman: A Speck of Dust

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • The Beguiled

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Mummy

    ★★★

  • How to Talk to Girls at Parties

    ★★½

  • Okja

    ★★★½

  • Everything, Everything

    ★★

  • Harry Styles: Behind the Album

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Baywatch

    ★★½

  • Snatched

    ★★