Sort by
  • Avatar: The Way of Water

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • The Menu

  • The Gray Man

  • Obi-Wan Kenobi

  • Broker

  • Anime Supremacy!

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Book of Boba Fett

  • House of Gucci

  • No Time to Die

  • Ali & Ratu Ratu Queens

  • Soul

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Imperfect

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Charlie's Angels

  • Love for Sale 2

  • Kim Ji-young, Born 1982

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

  • Knives Out

  • Joker

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Marriage Story

  • The Lion King

  • Men in Black: International

  • Always Be My Maybe

  • Parasite

    ★★★★★

  • Aladdin

  • Chernobyl

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Captain Marvel

  • Mary Poppins Returns

  • Aquaman

  • Bird Box

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

  • Green Book

    ★★★½

  • A Star Is Born

  • First Man

  • Roma

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Love for Sale

  • Ready Player One

  • Game Night

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Searching

  • Susah Sinyal

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

  • Wonder

  • Coco

  • Kingsman: The Golden Circle

  • It

  • Victoria & Abdul

  • Lady Bird

  • Toc Toc

    ★★★½