Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • At Midnight

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★

  • Harry & Meghan

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • Poker Face

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Ms. Marvel

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Persuasion

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Press Play

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Last Seen Alive

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • WeCrashed

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • Phoenix Rising

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Dropout

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★