Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • You People

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Personality Crisis: One Night Only

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Louis Armstrong's Black & Blues

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Out of Office

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Vesper

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★½

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★½

  • Dio: Dreamers Never Die

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★½