Sort by

Eddie has logged 18 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Menu

The Menu

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Deep Cover

Deep Cover

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Age of Innocence

The Age of Innocence

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Funny Girl

Funny Girl

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Hole

The Hole

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
My Winnipeg

My Winnipeg

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spirited

Spirited

2022
×
Read the review Edit this entry  
07
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Road House

Road House

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Planet Earth II

Planet Earth II

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Russia 1985-1999: TraumaZone

Russia 1985-1999: TraumaZone

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Armageddon Time

Armageddon Time

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ticket to Paradise

Ticket to Paradise

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry