Aidan has logged 11 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces

2014
×
★★★½
Edit this entry  
28
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bull

Bull

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Mediterranea

Mediterranea

2015
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Mountain

The Mountain

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry