Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • All Nite Skate

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Irma Vep

  • South Park the Streaming Wars

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • The Silent Twins

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • War Pony

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Hunt

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Cheaper by the Dozen

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Yamabuki

    ★★

  • Palm Trees and Power Lines

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★½