Sort by

EnZee has logged 13 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Devil's Backbone

The Devil's Backbone

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Jason X

Jason X

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Sharknado

Sharknado

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
22
The Room

The Room

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Third Man

The Third Man

1949
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
High and Low

High and Low

1963
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Paths of Glory

Paths of Glory

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry