Sort by
  • Madame Web

    ★★½

  • Argylle

    ★½

  • Mean Girls

  • The Iron Claw

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and Yoko

    ½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • Origin

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Promised Land

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The After

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • I'm Hip

  • Our Uniform

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Wild Summon

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Israelism

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Invincible

    ★★★½

  • Out of Darkness

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Ninety-Five Senses

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Letter to a Pig

    ★★★★★