Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • High and Low

    ★★★★★

  • Ran

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • La Haine

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Commuter

    ★★½

  • Stalker

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Dopesick

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Ikiru

    ★★★½