Sort by

adambolt has logged 35 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Castle

The Castle

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dexter's Laboratory: Ego Trip

Dexter's Laboratory: Ego Trip

1999
×
★★★½
Edit this entry  
28
Totally Spies! The Movie

Totally Spies! The Movie

2009
×
★★½
Edit this entry  
27
Codename: Kids Next Door - Operation Z.E.R.O.

Codename: Kids Next Door - Operation Z.E.R.O.

2006
×
★★★
Edit this entry  
26
Dick Figures: The Movie

Dick Figures: The Movie

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
DuckTales: The Movie – Treasure of the Lost Lamp

DuckTales: The Movie – Treasure of the Lost Lamp

1990
×
★½
Edit this entry  
24
Kim Possible: So the Drama

Kim Possible: So the Drama

2005
×
★★★★
Edit this entry  
23
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pokémon: Mewtwo Returns

Pokémon: Mewtwo Returns

2000
×
★★★½
Edit this entry  
21
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★½
Edit this entry  
19
Beavis and Butt-Head Do the Universe

Beavis and Butt-Head Do the Universe

2022
×
★★½
Edit this entry  
18
Aqua Teen Hunger Force Colon Movie Film for Theaters

Aqua Teen Hunger Force Colon Movie Film for Theaters

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
After Ever Happy

After Ever Happy

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Retaliators

The Retaliators

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back

Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back

1998
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Ben 10: Secret of the Omnitrix

Ben 10: Secret of the Omnitrix

2007
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Teen Titans: Trouble in Tokyo

Teen Titans: Trouble in Tokyo

2006
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Invader Zim: Enter the Florpus

Invader Zim: Enter the Florpus

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Turtles Forever

Turtles Forever

2009
×
★★★★
Edit this entry  
13
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Jetsons: The Movie

Jetsons: The Movie

1990
×
★★½
Edit this entry  
12
Ed, Edd n Eddy's Big Picture Show

Ed, Edd n Eddy's Big Picture Show

2009
×
★★★½
Edit this entry  
12
Hey Arnold! The Jungle Movie

Hey Arnold! The Jungle Movie

2017
×
★★★½
Edit this entry  
11
Hey Arnold! The Movie

Hey Arnold! The Movie

2002
×
★★★½
Edit this entry  
10
My Little Pony: The Movie

My Little Pony: The Movie

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
We Bare Bears: The Movie

We Bare Bears: The Movie

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Tom and Jerry: The Movie

Tom and Jerry: The Movie

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Ben 10 Versus the Universe: The Movie

Ben 10 Versus the Universe: The Movie

2020
×
★½
Edit this entry  
06
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Beast

Beast

2022
×
★★½
Edit this entry  
05
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Powerpuff Girls Movie

The Powerpuff Girls Movie

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Phineas and Ferb: Mission Marvel

Phineas and Ferb: Mission Marvel

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

2020
×
★★★
Edit this entry  
01
Phineas and Ferb: The Movie: Across the 2nd Dimension

Phineas and Ferb: The Movie: Across the 2nd Dimension

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry