Sort by
  • Friends & Family Christmas

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★★★

  • If You Were the Last

    ★★★★½

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Birth/Rebirth

    ★★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Night of the Coconut

    ★★★★

  • Attachment

    ★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Injustice

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★★

  • Old

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Sundown

    ★★★★★

  • My Friend Who Shines in the Night

    ★★★★

  • Death Drop Gorgeous

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Scare Me

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Let It Snow

    ★★★★

  • The Vigil

    ★★★★

  • Warning: Do Not Play

    ★★★★½

  • Memory: The Origins of Alien

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • DeadTectives

  • Blockers

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Teen Titans: The Judas Contract

    ★★★

  • Tragedy Girls

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Terrifier

    ½

  • Hush

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★