Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Chasing Chasing Amy

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Unseen

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Afire

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Mutt

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★

  • Young. Wild. Free.

    ★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★½

  • Going Varsity in Mariachi

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Kokomo City

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★★½

  • Mamacruz

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Earth Mama

    ★★★★

  • Fairyland

    ★★

  • Cassandro

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Spirited

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Pornomelancholia

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Devotion

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

  • Bros

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • L'immensità

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½