Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ½

  • Barbarian

    ★★

  • Samaritan

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Beast

    ★★

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Morbius

    ½

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Uncharted

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer