• Senior Year

    ★½

  • Our Father

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Marmaduke

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

    ½

  • Metal Lords

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★

  • Rescued by Ruby

  • Ambulance

    ★½

  • Better Nate Than Ever

    ★½

  • X

    ★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Weekend Away

    ★½

  • Three Months

    ★★★½

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★

  • Dog

    ★★½

  • The Outfit

    ★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★½

  • Moonfall

  • Navalny

    ★★★★

  • Girl Picture

    ★★★★½

  • Am I Ok?

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Alice

  • Dual

    ★★½

  • Leonor Will Never Die

    ★★★

  • 892

    ★★

  • Watcher

    ★½

  • When You Finish Saving the World

    ★½

  • Fresh

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • The King's Daughter

    ½

  • The 355

    ★★

  • American Siege

    ½

  • The King's Man

    ★½

  • Fortress

    ½

  • NYC Dreams

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Deadlock

    ½

  • Single All the Way

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Punch-Drunk

  • Sing 2

    ★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★½

  • The Colour Room

    ★★★

  • A Ship from Guantánamo

  • Swan Song

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Operation Mincemeat

    ★★½

  • Dangerous

    ½