Sort by
  • What Happens Later

    ★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • River Wild

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • La véritable histoire d'Amélie Poulain

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Lost King

    ★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½