Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Golden Glove

The Golden Glove

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Judy

Judy

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
21 Grams

21 Grams

2003
×
★★★★
Edit this entry  
21
Babel

Babel

2006
×
★★★
Edit this entry  
21
Solaris

Solaris

1972
×
★★★
Edit this entry  
26
Beanpole

Beanpole

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Motherless Brooklyn

Motherless Brooklyn

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry