• Red Notice

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • My Son

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Stowaway

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Passing

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • CODA

    ★★★★½