• Lightyear

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Our Father

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★★★★

  • Fruitcake Fraud

    ★★★★

  • Candy Coated Christmas

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Sharkdog’s Fintastic Halloween

    ★★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★★½

  • Rabbids Invasion - Mission To Mars

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★★★

  • LuLaRich

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★★

  • Crabs in a Barrel

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • Star Wars Biomes

    ★★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • The Last Kids on Earth: Happy Apocalypse to You

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Room 2806: The Accusation

    ★★★★

  • Captain Underpants: Mega Blissmas

    ★★★★★

  • Chico Bon Bon and the Very Berry Holiday

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Bench

    ★★★★

  • Guest House

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • An American Pickle

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★