Sort by
  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Apostle

    ★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Red Sparrow

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Suck Me Shakespeer 3

  • Wheelman

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • The Foreigner

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★★½

  • mother!

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Assassin's Creed

    ★★

  • Passengers

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • War Dogs

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • The Wailing

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★

  • The Boy

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★

  • The Last Witch Hunter

    ★★★

  • Hardcore Henry

    ★★★

  • The Martian

    ★★★★½

  • Hitman: Agent 47

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★★

  • Kung Fury

    ★★★★

  • Sicario

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Get Hard

    ★★★

  • Furious 7

    ★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★★

  • American Sniper

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★½

  • Fury

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★½

  • A Walk Among the Tombstones

    ★★★½

  • The Imitation Game

    ★★★★

  • Let's Be Cops

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Lucy

    ★★★

  • The Purge: Anarchy

    ★★★

  • It Follows

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★