Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Marvels

The Marvels

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Blood

Blood

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
My Name

My Name

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Desierto

Desierto

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Secret Invasion

Secret Invasion

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Glitch

Glitch

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Flower of Evil

Flower of Evil

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry