Sort by
  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fistful of Vengeance

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • One Shot

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • My Name

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Encounter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★