Sort by

Aaron T has logged 28 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Last Dance

The Last Dance

2020
×
Read the review Edit this entry  
28
Hannah Gadsby: Douglas

Hannah Gadsby: Douglas

2020
×
Read the review Edit this entry  
27
Scoob!

Scoob!

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Bygone

The Bygone

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Not Another Teen Movie

Not Another Teen Movie

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Surf Party

Surf Party

1964
×
★½
Edit this entry  
23
Fargo

Fargo

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The 39 Steps

The 39 Steps

1935
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Shirley

Shirley

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
A Muse

A Muse

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Extraction

Extraction

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Others

The Others

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Swept Away

Swept Away

1974
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
#BURNING

#BURNING

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Joyride

Joyride

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Paradox

The Paradox

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Your Aura

Your Aura

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Watermelon Woman

The Watermelon Woman

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dune

Dune

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Murder She Said

Murder She Said

1961
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The High Note

The High Note

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry