Aaron has logged 67 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★½
Edit this entry  
29
mid90s

mid90s

2018
×
★★★½
Edit this entry  
28
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Vice

Vice

2018
×
★★½
Edit this entry  
25
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
24
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★½
Edit this entry  
21
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★
Edit this entry  
21
The Rider

The Rider

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Les Misérables

Les Misérables

1998
×
★★½
Edit this entry  
15
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Edit this entry  
15
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Up

Up

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Edit this entry  
04
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
04
BASEketball

BASEketball

1998
×
★★
Edit this entry  
25
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Edit this entry  
24
Carol

Carol

2015
×
★★★★
Edit this entry  
23
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★
Edit this entry  
22
Private Life

Private Life

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★½
Edit this entry  
17
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★
Edit this entry  
17
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Winter's Bone

Winter's Bone

2010
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Informant!

The Informant!

2009
×
★★★
Edit this entry  
13
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
05
The Raid

The Raid

2011
×
★★★
Edit this entry  
04
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Edit this entry  
02
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★
Edit this entry  
02
The Book of Life

The Book of Life

2014
×
★★
Edit this entry  
27
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★½
Edit this entry  
21
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★
Edit this entry  
21
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Cold War

Cold War

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Halloween

Halloween

2018
×
★★½
Edit this entry  
17
Halloween

Halloween

1978
×
★★★
Edit this entry  
14
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Edit this entry  
13
Bad Words

Bad Words

2013
×
★★★
Edit this entry  
12
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
United 93

United 93

2006
×
★★★½
Edit this entry  
04
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★★
Edit this entry  
02
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Zookeeper's Wife

The Zookeeper's Wife

2017
×
★★
Edit this entry