Sort by

Aaron has logged 281 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mass

Mass

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Swan Song

Swan Song

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Elf

Elf

2003
×
★★★
Edit this entry  
23
Nativity!

Nativity!

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
American Hustle

American Hustle

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Belfast

Belfast

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Chef

Chef

2014
×
★★★½
Edit this entry  
07
Encanto

Encanto

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Nitram

Nitram

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Home Sweet Home Alone

Home Sweet Home Alone

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Polytechnique

Polytechnique

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tinker Tailor Soldier Spy

Tinker Tailor Soldier Spy

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Incendies

Incendies

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Into the Woods

Into the Woods

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
King Richard

King Richard

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Passing

Passing

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
Edit this entry  
11
Rent

Rent

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bill

Bill

2015
×
★★★
Edit this entry  
25
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Love in the Time of Corona

Love in the Time of Corona

2021
×
Read the review Edit this entry