Sort by
  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Son

    ★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Flying Sailor

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • What Is a Woman?

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Le Pupille

    ★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Memory