• Muppets Haunted Mansion

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Hamilton

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ½

  • The Night House

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Pet Sematary

  • Five Feet Apart

  • Us

    ★★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★½

  • Glass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • Bird Box

  • The Grinch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Greta

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Love, Simon

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • It

    ★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Split

    ★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Sausage Party

    ★★

  • Zootopia

    ½

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★½

  • Paper Towns

  • Inside Out

    ★★★½

  • Pitch Perfect 2

    ★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • The Imitation Game

    ★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★