Sort by

The Counselor has logged 20 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Silverado

Silverado

1985
×
★★★
Edit this entry  
28
She Said

She Said

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Eternal Daughter

The Eternal Daughter

2022
×
★★★
Edit this entry  
21
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★
Edit this entry  
20
Chelsea Handler: Revolution

Chelsea Handler: Revolution

2022
×
★★★★
Edit this entry  
19
Sick

Sick

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
17
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★★
Edit this entry  
16
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★
Edit this entry  
16
The Menu

The Menu

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Nanny

Nanny

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Read other review Edit this entry  
08
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Smile

Smile

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Significant Other

Significant Other

2022
×
★★★
Edit this entry  
04
The Cursed

The Cursed

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry