Sort by
  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★★

  • Friends & Family Christmas

    ★★½

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Wish

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Beckham

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★★½

  • Todd Barry: Domestic Shorthair

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Elemental

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Eileen

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Chelsea Handler: Revolution

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • The Amazing Maurice

    ★★½

  • The Elephant 6 Recording Co.

    ★★½

  • Chris Redd: Why Am I Like This?

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★