Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★½

  • Smile

    ★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Primal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Us

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Free Solo

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • The Ritual

    ★★½

  • The Glass Castle

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★★★

  • Her

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★

  • We're the Millers

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★★½

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★½

  • Donnie Darko

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★